گیلان
امروز شنبه  ۱۸ آذر ۱۴۰۲
گزارش تصویری

بازدید مدیرعامل جمعیت هلال احمر گیلان از مناطق سیل زده شهرستان فومن

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان به همراه مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه ، سرپرست معاونت امداد و نجات جمعیت استان و ریاست جمعیت شهرستان از مناطق سیل زده فومن بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان گیلان؛هادی سلیمی در روستاهای سیل زده شهرستان فومن حضور یافت و از روند امدادرسانی به این مناطق بازدید کرد.

وی پس از استماع گزارش رئیس هلال احمر شهرستان، در محدوده روستاهای آسیب دیده ناشی از سیل با اهالی این روستاها دیدار و گفت وگو کرد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان همچنین در این بازدید، با ابراز رضایت از روند امدادرسانی توسط عوامل امدادی جمعیت دستورات جدیدی را برای تخصیص بسته‌های معیشتی و حمایتی به مردم آسیب دیده صادر کرد.

سلیمی همچنین در جلسه بررسی وضعیت مناطق سیل زده شهرستان با حضور نماینده مجلس شورای اسلامی و فرماندار فومن ، گزارشی از روند امدادرسانی به خانوارهای آسیب دیده ناشی از سیل توسط عوامل امدادی جمعیت هلال احمر ارائه کرد.

بازدید از مسیرهای سیلابی روستاهای شهرستان و روند خدمت رسانی نیروهای امدادی فومن از دیگر برنامه‌های مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان بوده است.

انتهای پیام/

مشاهده ۷۹
/
۱۴۰۲/۰۸/۱۴- ۲۱:۳۵
/
0
یکشنبه 14 آبان 1402 - 21:35
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است
لینک کوتاه