گیلان
امروز شنبه  ۱۸ آذر ۱۴۰۲
فراخوان تشرف به حج عمره

مرکز حج پزشکی جمعیت هلال احمر از پرسنل علاقه مند به تشرف حج عمره ثبت نام بعمل می آورد

مرکز حج زیارت و زیارت جمعیت هلال احمر کشور از پرسنل علاقه مند در رشته‌های پزشکی ، پرستاری ، تکنسین دارویی ، کارشناس انفورماتیک ، کارشناس فوریت های پزشکی و خدمات جهت ارایه خدمات بهداشتی و درمانی به زائرین عمره مفرده در سامانه www.HMC.IR ثبت نام بعمل می آورد .

به گزارش روابط عمومی جمعیت گیلان‌هادی سلیمی مدیر عامل هلال احمر استان گفت : پرسنل جمعیت هلال احمر سراسر استان که علاقه مند به ارایه خدمات بهداشتی و درمانی به زائرین عمره مفرده در درمانگاههای این مرکز در کشور عربستان سعودی می‌باشند می‌توانند در سامانه حج و زیارت ثبت نام بعمل آورند .


وی بیان کرد : شرایط لازم جهت اعزام ، مسلمان و متعهد به نظام جمهوری اسلامی ایران ، سابقه تشرف به عتبات عالیات با مرکز پزشکی حج و زیارت ، حداکثر سن بدون سابقه عمره پنجاه سال و برای افراد با سابقه عمره پنجاه و پنج سال ، داشتن سلامت جسمی و روحی کامل برای 12 ساعت فعالیت روزانه ، آمادگی انجام ماموریت 30 روزه و داشتن حکم کارگزینی از جمله این شرایط می‌باشد .


سلیمی افزود :پرسنل جمعیت هلال احمر در رشته‌های مذکور در این سامانه ثبت نام نموده و پس از احراز شرایط و اخذ امتیاز لازم در مصاحبه و آزمون از سوی این مرکز اعزام می‌شوند.

مشاهده ۸۱
/
۱۴۰۲/۰۷/۰۹- ۱۱:۲۷
/
0
یکشنبه 9 مهر 1402 - 11:27
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است
لینک کوتاه