گیلان
امروز جمعه  ۱۷ آذر ۱۴۰۲
عملیات امدادی در پی وقوع سیلاب در آستارا

امدادرسانی هلال احمر گیلان در سیلاب آستارا /امدادرسانی همچنان ادامه دارد

به گزارش روابط عمومی هلال احمر گیلان ؛

هادی سلیمی از امدادرسانی نجاتگران جمعیت هلال احمر استان با حضور ۱۲ تیم تخصصی امدادی در عملیات سیلاب و آبگرفتگی در شهرستان آستارا خبر داد.

مدیرعامل هلال‌احمر گیلان گفت: با دریافت گزارش سیل و آبگرفتگی در شهرستان آستارا که منجر به سیلاب و آبگرفتگی منازل و معابر در سطح شهر شده، تیم های عملیاتی پس از هماهنگی‌های انجام شده به این مناطق اعزام و امدادرسانی را آغاز کردند.

وی با بیان اینکه تاکنون ۱۲ تیم عملیاتی از شهرهای آستارا ، بندرانزلی ، تالش ، رضوانشهر و تیم های واکنش سریع جمعیت استان با توان ۶۰ نفر به همراه ۱۱ دستگاه خودروی عملیاتی و پشتیبانی، ۱۸ دستگاه موتور پمپ تخلیه آب ، ۴ دستگاه قایق جیمینی ، ۳ دستگاه خودروی باری در حال امدادرسانی هستند اضافه کرد: این تیم ها از همان لحظات اولیه در مناطق مذکور حضور داشته و مشغول امدادرسانی و همچنین تخلیه آب از منازل و سطح شهر با هماهنگی مدیریت بحران استان هستند.

مدیرعامل هلال‌احمر گیلان افزود: عملیات امدادرسانی همچنان با حضور تیم های امدادی در سطح شهر ادامه دارد.

هادی سلیمی‌با اشاره به اینکه شهروندان و مسافران از توقف و استقرار در حاشیه رودخانه‌ها و مسیل ها خودداری نمایند خاطر نشان کرد: شماره تلفن ۱۱۲ مرکز کنترل هماهنگی عملیات هلال‌احمر گیلان بصورت شبانه روزی آماده پاسخگویی به حوادث احتمالی می‌باشد.

مشاهده ۲۰۴
/
۱۴۰۲/۰۶/۲۷- ۱۴:۴۳
/
0
تعداد بازدید:204 دوشنبه 27 شهریور 1402 - 14:43
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است
لینک کوتاه