گیلان
امروز جمعه  ۱۷ آذر ۱۴۰۲
پوشش امدادی ۱۵ کیلومتری

مدیر عامل هلال احمر گیلان خبر داد: ارایه خدمات به بیش از ۱۵ هزار نفر از مسافران در محور ورودی به استان

به گزارش روابط عمومی هلال احمر گیلان ؛

هادی سلیمی از پوشش امدادی و ارایه اقلام ضروری به مسافران در محور لوشان به رشت خبر داد.

مدیرعامل هلال‌احمر گیلان گفت: با توجه به افزایش حجم ورود خودرو به استان که منجر به ترافیک سنگین در محور ورودی به گیلان شده است نیروهای هلال احمر نسبت به ارایه خدمات به مسافران اقدام می‌کنند.

وی ادامه داد: بر اساس آمارهای رسمی تاکنون بیش از ۹۵ هزار خودرو وارد استان شده اند و ارایه خدمات امدادی به بیش از ۱۵ هزار نفر از هموطنان در محور لوشان به رشت صورت پذیرفته است.

هادی سلیمی یادآور شد: پوشش امدادی توسط تیم های عملیاتی واکنش سریع معاونت امداد و نجات استان و تیم های عملیاتی هلال‌احمر از شهرستان‌های رشت ، فومن ، شفت و لاهیجان با توان ۷۵ نفر در حال انجام می‌باشد و افزود: لجستیک بکار گرفته شده در این عملیات ۶ دستگاه وانت کمک دار، یک دستگاه کامیونت فوسو، ۴ دستگاه آمبولانس ، ۲ دستگاه خودرو نجات ۲دستگاه خودرو پشتیبانی سمند ، هایلوکس تک کابین و۳ دستگاه موتورسیکلت می‌باشد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر گیلان خاطر نشان کرد در این عملیات بیش از ۵ هزار آب معدنی در بین مسافران توزیع شده است و تصریح کرد: نیروهای امدادی استان تا روان شدن ترافیک در کنار مسافران خواهند بود.

هادی سلیمی‌با بیان اینکه از مردم شریف تقاضا می‌کنیم از مسافرت غیرضروری به استان خودداری نمایند تصریح کرد: شماره ۱۱۲ مرکز کنترل هلال‌احمر گیلان بصورت شبانه روزی آماده پاسخگویی به حوادث احتمالی می‌باشد‌.

مشاهده ۱۳۹
/
۱۴۰۲/۰۶/۲۴- ۰۲:۰۵
/
0
تعداد بازدید:139 جمعه 24 شهریور 1402 - 02:05
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است
لینک کوتاه