گیلان
امروز سه شنبه  ۹ خرداد ۱۴۰۲

پیام تبریک سرپرست جمعیت هلال احمر استان گیلان به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی

هادی سلیمی، سرپرست جمعیت هلال احمر استان گیلان طی پیامی روز ارتباطات و روابط عمومی را تبریک گفت.

«بسم رب الشهداء و الصدیقین»

روابط عمومی و ارتباطات به مثابه بازوی فکری سازمان‌ها، نقشی حیاتی و بی بدیل در اجرای راهبردها و پیشبرد اهداف و برنامه‌های کلان دارد و با اطلّاع یابی و اطّلاع رسانی از مجرای رسانه، ارتباط دوسویه سازمان‌ها را با افکار عمومی و مخاطبان خاص و عام برقرار می‌کند و تعالی می‌بخشد.

بدیهی است ارتباطات نقش حیاتی در دوام و بقاء سازمان‌ها داشته و سازمانی موفق‌تر است که با استفاده از ابزار و فنون نوین ارتباطی و اطلاعاتی نقش خود را در جامعه پررنگ‌تر نماید.

نامگذاری یک روز به این نام، بهانه‌ای است تا نقش و جایگاه این هنر و فن را به عنوان هنر هشتم یادآور شویم ودست‌ آوردهای تلاشگران خانواده بزرگ روابط عمومی را ارج نهیم.

روز روابط عمومی فرصتی است مبارک تا همه با هم برای توسعه ارتباطات اجتماعی و غنای معنوی و ارزشی این حرفه ارزشمند با بها دادن روز افزون به نظام ارتباطات و اطلاعات تلاش نموده و جایگاه این حرفه را در جامعه تثبیت نماییم.

اینجانب فرارسیدن ۲۷ اردیبهشت ماه، روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی را به تمامی فعالان عرصه ارتباطات و اطلاع رسانی بویژه به جامعه خدوم و پرتلاش روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی و خدمت رسان علی الخصوص همکاران روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان گیلان تبریک عرض نموده و توفیق روز افزون این عزیزان را از درگاه ایزدمنان مسئلت دارم.

هادی سلیمی

سرپرست جمعیت هلال احمر استان گیلان

مشاهده ۵۶
/
۱۴۰۲/۰۲/۲۶- ۱۹:۰۰
/
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است
لینک کوتاه