گیلان
امروز سه شنبه  ۹ خرداد ۱۴۰۲

دیدار مدیرکل صدا و سیما با سرپرست جمعیت هلال احمر استان گیلان

در نشست مشترک مدیر کل صدا و سیمای مرکز گیلان با سرپرست جمعیت هلال احمر با بر استفاده حداکثری از ظرفیت رسانه ملی در فرهنگ سازی ماموریت های امدادی، آموزشی و بشردوستانه جمعیت تاکید شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان گیلان؛ در این دیدار که در مرکز صداوسیمای استان با حضور هادی سلیمی سرپرست جمعیت هلال احمر و مدیر کل صداوسیمای مرکز گیلان صورت گرفت طرفین برهمکاری‌های متقابل در خصوص ارائه فعالیت های  آموزشی و دیگر مسائل خدمالت داوطلبانه و بشردوستانه به تفاهم رسیدند.

هادی سلیمی سرپرست جمعیت هلال احمر گیلان ضمن تشکر از میزبانی مدیرکل صدا و سیما، هدف از این دیدار را معرفی برنامه‌های آموزشی و داوطلبانه هلال احمر بیان داشت و گفت: در حقیقت ما از توان جوانان، داوطلبان و خیران استفاده می‌کنیم تا در زمان‌ بحران بتوانیم پاسخگوی نیاز نیازمندان باشیم.

سلیمی‌شبکه استانی باران را پوشش مناسبی برای ارائه خدمات و فعالیتهای جمعیت هلال احمر دانست و در خصوص آموزش امداد و کمک های اولیه و ساخت این گونه برنامه‌ها با همکاری دوجانبه و استفاده از ظرفیتهای دو سازمان در جهت تهیه برنامه‌های آموزشی، امدادی تاکید کرد.

در ادامه محمد باقر باقرزاده مدیرکل صداوسیمای استان گیلان ضمن تبریک به مناسبت هفته جهانی هلال احمر و صلیب سرخ و تبریک انتصاب هادی سلیمی‌به عنوان سرپرست جمعیت هلال احمر استان گیلان، از تلاش های بی وقفه و خالصانه نیرو های خودم هلال احمر در تمامی عرصه‌های خدمت رسانی تقدیر و تشکر کرد.

باقرزاده با بیان اینکه آموزش شهروندی لزوماً به معنای آموزش کارهایی که منحصراً مرتبط با مجموعه صدا و سیما می‌شود نیست، اظهار داشت: صدا و سیما آمادگی کامل را دارد تا در تمام حوزه‌هایی که در بهبود و افزایش کیفیت زندگی شهروندان تاثیرگذار است، با سازمان‌های دیگر نظیر هلال احمر در زمینه فراهم سازی بستر لازم جهت آموزش شهروندی، تولید محتوا و مستندات، اطلاع رسانی سرویس ها و خدمات آن‌ها، مشارکت و همکاری کند.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز گیلان با بیان اینکه باید دستاوردها نمود پیدا کند تا اعتماد مردم بیشتر شود و کار رسانه ای حرفه ای در حوزه هلال احمر صورت گیرد، افزود: هر اندازه این اقدامات مشترک، قوی تر، هدفمند تر و هماهنگ تر انجام شود موجب کاهش هزینه‌های سازمان‌های خدمات رسان و همچنین اثربخشی مطلوب تر با توجه به دربرگیری جامعه هدف بزرگتر می‌شود.

در انتهای این نشست، پیشنهاد هایی از سوی طرفین در خصوص نحوه ارائه تهیه وپخش برنامه‌های آموزشی مطرح شد.

انتهای پیام/

مشاهده ۸۱
/
۱۴۰۲/۰۲/۲۲- ۲۱:۴۵
/
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است
لینک کوتاه