گیلان
امروز شنبه  ۱۸ آذر ۱۴۰۲
هفته بسیج گرامی‌باد

پیام تبریک مدیر عامل جمعیت هلال‌احمر استان گیلان بمناسبت آغاز هفته بسیج

مدیرعامل جمعیت هلال احمر گیلان در پیامی فرارسیدن هفته بسیج را تبریک گفت و تاکید کرد: امروزه نه تنها وظایف بسیج کاهش نیافته بلکه هر روز بر تکالیف و وظایف این عزیزان افزوده شده، بطوری که گاه در عرصه اقتصادی و خودکفایی و گاه حفاظت از نوامیس و حریم امنیت مردم و امر به معروف و نهی از منکر فعال و مثمرثمر می‌باشند.

به گزارش روابط عمومی هلال احمر گیلان در پیام هادی سلیمی‌به مناسب هفته آمده است: هفته بسیج فرصتی است تا ضمن گرامیداشت یاد و خاطره حماسه آفرینان بسیجی و تکریم شهدای گرانقدر انقلاب با آرمان‌ها و ارزش‌های موسس و معمار کبیر نهاد مردمی‌بسیج تجدید میثاق نماییم.

امروز در دهه پنجم انقلاب که مطلع حرکت‌ها و جهش‌های بلند نظام مقدس جمهوری اسلامی‌به سمت قله‌های رفیع عزت و اقتدار است، بیش از هر زمان دیگری به فرهنگ و روحیه بسیجی که همانا حرکت از درون و رهایی از وابستگی و اتکای به بیرون است، نیازمندیم.

راز بقا و ماندگاری بسیج، داشتن روحیه مردمی، انقلابی و خودشکوفایی است؛ این همان کلید موفقیت و سرافرازی این نهاد مبارک در طول بیش از چهار دهه گذشته بوده است که همه تهدیدها علیه انقلاب را به فرصتی طلایی برای رشد و ترقی تبدیل کرده است.

اینجانب با گرامی‌داشت یاد و خاطره همه شهدای انقلاب اسلامی‌بویژه شهدای بسیجی و بسیجیان مدافع امنیت، فرارسیدن هفته بسیج مستضعفین را به همه رهروان راه ایثار و بصیرت تبریک می‌گویم و برای تمام کسانی که روحیه و تفکر بسیجی را سرلوحه خود در راه خدمت به ملت بزرگ ایران اسلامی قرار داده‌اند، آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون دارم.

هادی سلیمی
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان

مشاهده ۴۵
/
۱۴۰۲/۰۸/۲۹- ۱۶:۵۵
/
0
دوشنبه 29 آبان 1402 - 16:55
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است
لینک کوتاه