گیلان
امروز شنبه  ۱۸ آذر ۱۴۰۲
درگذشت حزن انگیز عضو جوان هلال‌احمر رودبار

پیام تسلیت مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان گیلان در پی درگذشت ناگهانی عضو جوان هلال‌احمر شهرستان رودبار

به گزارش روابط عمومی هلال احمر گیلان ؛ در متن پیام آمده است :

انا لله و انا الیه راجعون

خبر رفتن عضو جوان، فعال و داوطلب جمعیت هلال احمر از بین ما، خبری ساده نیست که بتوان به راحتی از آن عبور کرد.

درس‌هایی در زندگی بسیاری از افراد نهفته است که می‌توان با دریافت نکات مثبت و کلیدی آن، مسیر زندگی خود را متحول ساخت و طور دیگری به ادامه زندگی نگریست. همچنین رفتن عزیزانی از بین ما به دیار ابدی و اثرات مثبت و عمیقی که در طول حیات‌شان در این دیار فانی بر جای گذاشته‌اند به ما یادآوری می‌کند و راه رسیدن به سعادت را نمایان‌تر، زندگی امدادگران نیز درس‌هایی این چنین به ما می‌آموزد.

درگذشت عضو جوان و داوطلب هلال احمر رودبار که تا چندی پیش در بین تمامی انسان‌ها و در بین هیاهو و دغدغه‌های زندگی روزمره، بدون هیچگونه چشم داشتی و بصورت داوطلبانه با پوشیدن لباس امدادگری هلال احمر به نجات جان همنوعان خود می‌‏شتافت، غمی‌بزرگ را بر جان اینجانب، کارکنان، امدادگران، جوانان و تمامی اعضای داوطلب جمعیت هلال احمر استان قرار داد.

اینجانب درگذشت مرحوم حسین سلیمی جوبنی ، از اعضای جوان و داوطلب فعال هلال احمر شهرستان رودبار را به خانواده بزرگ و انسان‌دوست هلال احمر، اعم از امدادگران، نجاتگران، جوانان و اعضای داوطلب، خویشاوندان و آشنایان نسبی و سببی وی تسلیت عرض نموده و از درگاه خالق متعال برای آن عزیز سفر کرده، طلب رحمت و مغفرت و برای خانواده و تمامی‌بازماندگانشان صبری جمیل را مسئلت می‌نمایم.

هادی سلیمی 

مدیرعامل جمعیت هلال احمر گیلان

مشاهده ۱۰۴
/
۱۴۰۲/۰۸/۱۸- ۱۶:۲۲
/
0
تعداد بازدید:104 پنج شنبه 18 آبان 1402 - 16:22
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است
لینک کوتاه