گیلان
امروز جمعه  ۱۷ آذر ۱۴۰۲
ورود ریاست سازمان جوانان هلال احمر کشور به گیلان

حجت‌الاسلام والمسلمین حسین المدنی ریاست سازمان جوانان هلال احمر کشور از مناطق سیل زده استان گیلان بازدید کرد

به گزارش روابط عمومی هلال احمر گیلان ؛

رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر ضمن بازدید میدانی از منطقه سیل زده آستارا در مدارس شهرستان که تیم های سحر فعالیت داشتند حضور یافت.

 سید هاشم حسین المدنی در بازدید از مناطق سیل زده آستارا گفت: جلوه‌های زیبای همدلی و همدردی بین نیروهای خدمت رسان و امدادی و مردم دیده شد و مدیریت بحران به صورت روان و قابل قبولی اجرا می‌شود.

وی افزود: با توجه به شدت خسارات و فرسوده بودن بخشی از بافت مناطق شهری و روستایی، تیم های عملیاتی از ساعات اولیه در منطقه حادثه دیده حاضر شدند و با انجام فعالیت های امدادی و توزیع اقلام معیشتی نیاز های اولیه مردم را رفع کردند.

رئیس سازمان جوانان اظهار کرد: تیم های سحر معاونت امور جوانان با آمادگی کامل جهت انجام حمایت روانی آسیب دیدگان در منطقه حاضر شدند و به کاهش اثرات روانی حادثه دیدگان کمک می‌کنند.

وی افزود: توزیع آب آشامیدنی سالم و رعایت موارد بهداشتی با توجه به گرمی هوا جهت جلوگیری از بیماری‌های واگیر دار حائز اهمیت است و ان شاءالله با همکاری همه ارگان‌های خدمت رسان، شرایط زندگی مردم‌بهبود یابد و منازل و ساختمان‌های آسیب دیده ترمیم یابد.

سید هاشم حسین المدنی درپایان از همه مدیران بحران در استان و شهرستان و مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان گیلان و کلیه عوامل امدادی و حوانان تقدیر و تشکر کرد.

گفتنی است در این بازدید ، مدیرعامل هلال‌احمر گیلان ، معاون پشتیبانی سازمان جوانان ، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه هلال‌احمر گیلان، مشاور مدیرعامل و معاون امور جوانان جمعیت استان و ریاست جمعیت آستارا نیز ریاست سازمان را همراهی می‌کردند.

مشاهده ۵۶
/
۱۴۰۲/۰۷/۰۴- ۲۳:۰۸
/
0
سه شنبه 4 مهر 1402 - 23:08
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است
لینک کوتاه