گیلان
امروز شنبه  ۱۸ آذر ۱۴۰۲
نشست مشترک مدیرعامل هلال‌احمر گیلان و فرماندار رودسر

دیدار مدیرعامل جمعیت هلال احمر گیلان با سرپرست فرمانداری رودسر/ بهینه سازی املاک و تامین تجهیزات شهرستان

پایگاه اطلاع رسانی هلال‌احمر گیلان ؛

فرماندار رودسر، ضرورت استفاده از ظرفیت ارزشمند هلال احمر برای کمک به نیازمندانی که تحت پوشش نیستند 

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی فرمانداری رودسر؛ روز شنبه دکتر محمدحیدری سرپرست فرمانداری رودسر نیز در دیدار با اشاره به نقش مؤثر جمعیت هلال احمر در پوشش امدادی و درمانی جامعه هدف اظهار کرد: استفاده از ظرفیت ارزشمند هلال احمر برای خدمات رسانی به افراد محروم جامعه به ویژه نیازمندانی که تحت پوشش هیچ نهاد حمایتی نیستند ضروری است.

محمد حیدری با قدردانی از نگاه نوع دوستانه جمعیت هلال احمر به افراد نیازمند شهرستان رودسر به ویژه اجرایی کردن طرح سلامت در منطقه محروم اشکور افزود: آمادگی همکاری همه دستگاه‌ها و نهادهای خدمات رسان شهرستان با جمعیت هلال احمر برای اجرایی شدن هر چه بهتر این طرح در اشکورات و ارائه خدمات مطلوب و شایسته به مردم وجود دارد.

هادی سلیمی مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان گیلان در این دیدار که در محل فرمانداری با هدف گزارش برنامه‌های هلال احمر در رودسر و تملک اراضی در سطح این شهرستان اظهار کرد: ساختمان هلال احمر شعبه رودسر که چسبیده به شهرداری رودسر است بسیار مستهلک و در خور جمعیت هلال احمر و مردم این شهرستان نیست.

وی با تأکید بر لزوم تثبیت مالکیت زمین هلال احمر رودسر در راستای توسعه عمرانی این شعبه افزود: طبق برآورد کارشناسی جمعیت هلال احمر بالغ بر ۲۰۰ میلیون تومان به شهرداری رودسر بدهی دارد که پرداخت می‌شود اما تأمین این اعتبار نیازمند یک پروسه زمانی بوده و آن چیزی که برای ساخت این شعبه ضروری است ابتدا تثبیت مالکیت آن است تا با اسنادش، مصوبات طرح های عمرانی را بتوان گرفت و در اعتبارات تملکی امسال این طرح دیده شود.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان گیلان با اشاره به اینکه شعبه رودسر از شهرستان‌های محروم به لحاظ دارا بودن ساختمانی است ،گفت:با تثبیت مالکیت این شعبه و آغاز توسعه عمرانی آن، یک دستگاه آمبولانس نیز به ناوگان امدادی این شعبه افزوده خواهد شد.

مشاهده ۱۲۶
/
۱۴۰۲/۰۷/۰۲- ۰۰:۲۸
/
0
تعداد بازدید:126 یکشنبه 2 مهر 1402 - 00:28
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است
لینک کوتاه