گیلان
امروز سه شنبه  ۹ خرداد ۱۴۰۲
در دیدار سرپرست جمعیت هلال احمر گیلان با فرمانده سپاه قدس استان عنوان شد:

هلال احمر و سپاه قدس یک پیکر است

سرپرست جمعیت هلال احمر استان گیلان گفت: هلال احمر یک نهاد بین‌المللی با خدمات وسیع و در خدمت مردم است و این یک ویژگی بزرگ برای این نهاد خدوم است.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان گیلان؛ هادی سلیمی، سرپرست جمعیت هلال احمر استان گیلان به همراه حجت الاسلام و المسلمین چهری مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه هلال احمر  با سردار عبدالله پور فرمانده سپاه استان دیدار و گفتگو کرد

در ابتدای این دیدار، سرپرست جمعیت هلال احمر گفت: هلال احمر یک نهاد بین‌المللی با خدمات وسیع و در خدمت مردم است و این یک ویژگی بزرگ برای این نهاد خدوم است.


سلیمی در خصوص همکاری این نهاد با سپاه گفت: یکی از ارکان‌های مهم در خدمت رسانی به مردم در بلاهای طبیعی و دیگر مشکلات در سراسر جهان، هلال احمر است و این نهاد در کشور عزیزمان ایران اسلامی همیشه برای خدمت به مردم در صحنه بوده و همکار و‌ کمک رسان بسیار خوبی برای سپاه و بسیج در مشکلات بوده است.


سرپرست جمعیت هلال احمر استان گیلان، سپاه پاسداران را پشتوانه ای محکم و استوار با نیروهایی متعهد و ولایت مدار دانست که در صیانت از انقلاب اسلامی وارزشهای الهی آن همچون دژی محکم نظام مقدس جمهوری اسلامی را از هر نوع نفوذ و تهدیدی محافظت می‌کند.


در ادامه فرمانده سپاه قدس استان نیز به اهمیت جایگاه هلال احمر در بحث خدمات رسانی به مردم در حوزه‌های مختلف پرداخت و گفت: امدادرسانی به مردم به ویژه در زمان حوادث از اهمیت بالایی برخوردار است و در این مسیر باید از نیروهای با انگیزه و انقلابی استفاده گردد.


عبدالله پور افزود: متاسفانه فراوانی حوادث طبیعی در استان ما بسیار بالاست و همین موضوع می طلبد که هلال احمر بصورت دائمی آمادگی خود را حفظ کند تا در زمان بحران، آسیب پذیری مردم به حداقل برسد،لذا همکاری در راستای برپایی اردوگاه اسکان اضطراری در شرایط بحرانی ضروری است.


فرمانده سپاه قدس گیلان همچنین به موضوع استقبال جوانان عزیز نسبت به عضویت در هلال احمر اشاره کرد و افزود: وجود تیم های آموزش دیده برای امدادرسانی وظیفه اصلی جمعیت است و در این راستا ما آمادگی داریم در کنار آموزش جوانان عزیز در قالب خانه‌های هلال روستایی و محلات، با آموزش بسیجیان عزیز در پایگاه‌های مقاومت بسیج به شعار هر خانواده یک امدادگر جامه عمل بپوشانیم، همچنین فعالیت جهادی و مرتفع کردن مشکلات مردم می‌بایست در سرلوحه اقدامات مدیران هلال احمر باشد‌ و با روحیه جهادی می‌توان بر تمام این مشکلات فائق آمد.

عبدالله پور همچنین با بیان اینکه اخلاق باید در اولویت برخورد با مردم باشد، اظهار داشت: هلال احمر و سپاه قدس یک پیکر است.

مشاهده ۱۲۰
/
۱۴۰۲/۰۲/۱۲- ۱۱:۴۸
/
تعداد بازدید:120 سه شنبه 12 اردیبهشت 1402 - 11:48
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است
لینک کوتاه