گیلان
امروز سه شنبه  ۹ خرداد ۱۴۰۲
در دیدار نماینده رشت و خمام با سرپرست جمعیت هلال احمر گیلان عنوان شد؛

دو پروژه داروخانه و احیای ملک چهارراه (قدس) میکائیل در دستور کار قرار دارد و بزودی خبرهای خوبی در این زمینه خواهیم شنید

سرپرست جمعیت هلال احمر استان گیلان گفت: تحول، توسعه و مولدسازی در نهاد مردمی هلال احمر زیر سایه اصول بیطرفی و بیغرضی تعریف شده است که برای رسیدن به آن به همدلی و هم افزایی مدیران، خدمات، داوطلبان و جوانان نیاز است

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان گیلان؛ جبار کوچکی نژاد با بیان اینکه کمک به انسان‌های آسیب دیده و دارای آلام روحی، اعضاء و داوطلبان هلال احمر را از لحاظ روانی و وجدانی اقناع می‌کند، گفت: ماموریت های هلال احمر با فطرت پاک انسانی همخوانی دارد و به همین خاطر گرایش و تمایل عموم مردم برای همکاری با جمعیت قابل توجه است

کوچکی نژاد در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اهمیت آموزش های عمومی و جذب نیروهای داوطلب توسط جمعیت هلال احمر و آماده بودن زمینه‌های لازم برای فعالیت جمعیت در شهرستان‌های رشت و خمام، اظهار کرد: امیدواریم با همکاری جمعیت هلال احمر استان به زودی شاهد اقداماتی موثری در این زمینه باشیم. 

نماینده مردم رشت و خمام در خانه ملت همچنین گفت: احیای ملک چهار راه قدس (میکائیل) و همچنین بهبود وضعیت داروخانه رشت دو موضوع مورد انتظار مردم است که باید نگاه ویژه ای به آن داشت.

در ادامه‌هادی سلیمی سرپرست جمعیت هلال احمر استان گیلان، ضمن معرفی خدمات، ظرفیت ها و توانمندی‌های جمعیت در بخش های مختلف از جمله جوانان، داوطلبان، امداد و نجات و درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر را تشریح کرد.

سلیمی‌با ابراز خرسندی از اشراف و تعلق خاطر نمایندگان مجلس شورای اسلامی‌ به ماموریت های عام المنفعه و بشر دوستانه جمعیت هلال احمر، اظهار داشت: بحث داروخانه و پروژه چهارراه میکائیل دو موضوع مهمی است که در دستور کار قرار دارد و بزودی خبرهای خوبی در زمینه خواهیم شنید.

سرپرست جمعیت هلال احمر استان گیلان با بیان اینکه برنامه ریزی ویژه ای در بخش آموزش های همگانی در دستور کار قرار دارد، افزود: آموزش های همگانی و توسعه پایگاه‌های امداد و نجات استان در اولویت قرار دارد.

هادی سلیمی‌بر توسعه و تحول این نهاد عام المنفعه تاکید کرد و گفت: تحول، توسعه و مولدسازی در نهاد مردمی هلال احمر زیر سایه اصول بیطرفی و بیغرضی تعریف شده است که برای رسیدن به آن به همدلی و هم افزایی مدیران، خدمات، داوطلبان و جوانان نیاز است.

انتهای پیام/

مشاهده ۱۲۹
/
۱۴۰۲/۰۲/۰۹- ۱۶:۴۸
/
تعداد بازدید:129 شنبه 9 اردیبهشت 1402 - 16:48
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است
لینک کوتاه