گیلان
امروز سه شنبه  ۹ خرداد ۱۴۰۲

پیام مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان به مناسبت فرا رسیدن روز قدس

مساله فلسطین و دفاع از مردم مظلوم وستمدیده این کشور، در عصرحاضر بعنوان موضوعی بسیار مهم و حساس در ایران اسلامی تبدیل شده و ملت ما همواره در حمایت ازمظلومان فلسطین در خط مقدم ایستادگی و پایداری درمقابل زورگویان ومستکبرین جهانی قرار داشته و دارند.

«بسم الله الرحمن الرحیم»


«مسلمین، از لبنان و قدس عزیز پشتیبانی نمایند. مسلمانان جهان باید روز قدس را روز همه‌ مسلمین، بلکه مستضعفین بدانند و از آن نقطه حساس در مقابل مستکبرین و جهانخواران بایستند، و تا رهایی مظلومان از زیر ستم قدرتمندان از پای ننشینند.»
امام خمینی (ره)


مساله فلسطین و دفاع از مردم مظلوم وستمدیده این کشور، در عصرحاضر بعنوان موضوعی بسیار مهم و حساس در ایران اسلامی تبدیل شده و ملت ما همواره در حمایت ازمظلومان فلسطین در خط مقدم ایستادگی و پایداری درمقابل زورگویان ومستکبرین جهانی قرار داشته و دارند، بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی(ره) در اقدامی منحصر بفرد و شجاعانه با نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان بعنوان روز قدس، در واقع روزی تاریخی را در جهان اسلام در دفاع از مظلوم به ثبت رسانید و این بیانگراین مهم است که موضوع حمایت از فلسطین مقوله ای اساسی در نظام مقدس جمهوری اسلامی‌به شمار می رود.


مضافا اینکه امسال باتوجه به وضعیت اسفناک مردم بی دفاع و ستمدیده یمن که بی رحمانه آماج سیاستهای شوم استکبارجهانی و ایادی آنها در منطقه قرارگرفته اند، راهپیمایی روز جهانی قدس با شکوه بیشتری برگزار خواهد شد.


جمعیت هلال احمر استان گیلان با تاکید بر اصول و اهداف انسان دوستانه و بنیادین خود که همواره بر دفاع از مظلوم و برائت از ظالم پافشاری می‌کند، ضمن انزجار از غاصبین و حامیان آنها از تمامی‌کارکنان، امدادگران، جوانان و داوطلبان جمعیت هلال احمر استان دعوت می نماید، با حضور پرشور در راهپیمایی روز جهانی قدس همراه و همپای با مردم غیور و بیدار ایران اسلامی بار دیگر با آرمان‌های امام راحل و مقام معظم رهبری تجدید عهدی دوباره کنند.


در پایان رهایی تمامی ملت‌های در بند از سلطه نظام استکبار جهانی و ظهور عاجل منجی عالم بشریت را از درگاه حضرت احدیت مسئلت می‌نمایم.

 
سیاوش غلامی لویه

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان

در پی اعلام بیانیه روز قدس، سرپرست مرکز علمی‌کاربردی هلال احمر گیلان نیز از کلیه دانشجویان این مرکز خواست تا جهت برگزاری هر چه پرشکوه تر راهپیمایی روز قدس حضور بهم رسانند.

مشاهده ۱۱۶
/
۱۴۰۲/۰۱/۲۴- ۱۰:۱۲
/
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است
لینک کوتاه