گیلان
امروز شنبه  ۱۸ آذر ۱۴۰۲
پیام تبریک

پیام تبریک مدیر عامل هلال‌احمر گیلان به مناسبت سالروز ولادت حضرت زینب(س) و روز پرستار

به گزارش اداره روابط عمومی هلال احمر گیلان ، هادی سلیمی‌با صدور پیامی سالروز ولادت حضرت زینب(س) و روز پرستار را تبریک گفت.

متن پیام مدیر عامل هلال‌احمر گیلان به شرح ذیل می‌باشد:

بسمه تعالی
‹‹ من قام علی مریض یوما و لیله بعثه الله مع ابراهیم الخلیل علیه السلام››
‹‹ کسی که یک روز و یک شب پرستاری بیماری را به عهده بگیرد، خداوند او را با ابراهیم خلیل علیه السلام محشور می‌کند.
« پیامبر اکرم(ص)»

سالروز ولادت باسعادت عقیله بنی‌هاشم، حضرت زینب کبری (س) که بنام روز پرستار نامگذاری شده است، گواهی مبرز بر اهمیت و ارزش این حرفه مقدس و مایه مباهات برای قشر پرستار جامعه می‌باشد. حرفه ای، به غایت ارزنده و پرمشقت که تفسیری زیبا از جلوه‌های بی بدیل فداکاری و حلم است.

تلاش های مجاهدانه پرستاران در راستای گسترش چتر سلامتی و بهبود حال بیماران، عملی پسندیده و صالح محسوب می‌گردد که مبین مولفه ای فراتر از نگاه حرفه ای به این شغل است و دلیل مبرزی بر رویکرد عاشقانه در ارائه خدمت به ابنا بشر در آن متجلی است.

امروز پرستاران ایران اسلامی‌با تأسی از بزرگ پرستار عالم، حضرت زینب کبری (س)، در مقابله با بحران‌های گوناگون، رسالت و تعهد سنگین در قبال سلامت جامعه به عهده دارند که در این راستا سلامتی خود را نیز در کف اخلاص گذاشته اند و نمونه‌ای‌های مختلفی از صبر را در مسیر نظام سلامت کشور به نمایش گذاشته و به عنوان ستون اصلی بهداشت و درمان، زحمات و خدمات شبانه روزی این قشر زحمتکش و فداکار بر کسی پوشیده نیست.

اینجانب ضمن سپاس و قدردانی از خدمات صادقانه کادر سختکوش پرستاری ، میلاد با سعادت الگوی صبر و عشق و ایثار، حضرت زینب (س) و روز پرستار را به پرستاران گرانقدر و پر تلاش هلال‌احمر و استان گیلان تبریک و تهنیت عرض عرض نموده و مراتب تقدیر و تشکر خود را از زحمات و مجاهدت‌های ارزنده این قشر شریف ابراز داشته و توفیق روزافزون همه پرستاران زحمتکش را از درگاه خداوند متعال مسألت دارم.

امید آن دارم خادمان صبور سلامت در سایه لطف و عنایات حضرت حق و توجهات حضرت ولی عصر(عج)و انجام رسالت بزرگ خویش موفق باشند و چون همیشه خشنود به لبخند و سپاس بیماران و خانواده آنان باشند.

هادی سلیمی
مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر گیلان

مشاهده ۴۱
/
۱۴۰۲/۰۸/۲۷- ۲۲:۲۸
/
0
شنبه 27 آبان 1402 - 22:28
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است
لینک کوتاه