گیلان
امروز چهارشنبه  ۵ مهر ۱۴۰۲
سرپرست جمعیت هلال احمر گیلان؛

آماده باش عوامل امدادی جمعیت هلال‌احمر گیلان در پی وقوع زلزله در دیلمان سیاهکل

سرپرست جمعیت هلال احمر گیلان از آماده باش نیروهای امدادی و خانه‌های هلال گیلان ضمن هماهنگی با اداره کل بحران استانداری در پی وقوع زلزله در دیلمان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر گیلان؛ از وقوع زمین لرزه ای به بزرگی ۲.۵ ریشتر حوالی دیلمان خبر داد و گفت: طبق گزارش لرزه نگاری این زمین لرزه ساعت ۱۶.۳۰ در عمق ۵ کیلومتری زمین رخ داده است.


سرپرست جمعیت هلال احمر گیلان افزود: در پی زلزله اخیر که کانون آن دیلمان بوده است با همت ریاست شهرستان سیاهکل نسبت به اعزام نیروهای امدادی پایگاه امداد و نجات شعبه به منطقه و ارزیابی زمین لرزه ، کلیه پایگاه‌های امداد و نجات و خانه‌های هلال این شهرستان با هماهنگی اداره کل مدیریت بحران استان به حالت آماده باش درآمدند.


وی با اشاره به اینکه اعزام دو تیم گروه ارزیاب را به منطقه داشتیم گفت:خوشبختانه تا این لحظه گزارشی از خسارت جانی و مالی گزارش نشده است.


سلیمی از شهروندان خواست آرامش خود را حفظ کرده و نکات ایمنی و هشدارهای اعلام شده توسط مراجع ذیصلاح را رعایت کنند و یادآور شد: مردم برای گزارش حوادث می‌توانند به صورت شبانه روزی با شماره تلفن ۱۱۲ ندای امداد هلال‌احمر تماس بگیرند.

مشاهده ۲۱۰
/
۱۴۰۲/۰۲/۱۰- ۱۰:۳۲
/
تعداد بازدید:210 یکشنبه 10 اردیبهشت 1402 - 10:32
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است
لینک کوتاه