جمعه ٢٩ شهريور ١٣٩٨
با آغاز طرح تابستانه نجاتگران جمعیت هلال احمر گیلان با حضور در 41پایگاه امداد و نجات و نقاط خطر افرین ساحلی آماده ارایه خدمات امدادی به هموطنان و مسافرین می باشند .
 


  چاپ        ارسال به دوست

کسب مقام برتر تیم دادرسان دختر جمعیت هلال احمر گیلان

کسب مقام برتر تیم دادرسان دختر جمعیت هلال احمر گیلان

تیم منتخب دادرسان استان گیلان در هفتمین مرحله المپیاد آماده مرحله کشوری موفق به کسب رتبه اول در رشته" پناه گیری" و سوم در "خروج ایمن و حمل مصدوم" شدند .
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر
مهدی ولی پور ضمن دیدار با اعضای تیم المپیاد آماده و تقدیر از آنان گفت : جوانان به عنوان ارکان اصلی هلال احمر با حضور بیشتر در فعالیتهای این نهاد مردمی می توانند به گسترش اهداف هلال احمر کمک کنند .
وی افزود با توجه به آسیب های اجتماعی تهدید کننده جوانان ، امروز بیشتر از هر زمانی نیازمند ترویج اصول انسانی و بشر دوستی که از اهداف هلال احمر است می باشیم و شما بعنوان سفیران این نهاد بزرگ مردمی می توانید همراه هلال احمر باشید .
وی ضمن تقدیر از معاونت جوانان استان و کارشناسان این حوزه بیان داشت : جوانان ما با تاسی از آموزه های دینی و همچنین دریافت آموزشهای لازم در هلال احمر می توانند ضمن مراقبت و هدفمند سازی فعالیتهای خود دیگر اعضای خانواده و جامعه را به این سمت هدایت کنند .
در ادامه امید عظیمیان معاونت جوانان هلال احمر استان نیز ضمن تقدیر از حمایتهای مدیر عامل و تلاش اعضای تیم دردستیابی مقام های برتر گفت : کسب مقام توسط اعضا حاصل مشارکت و کار تیمی می باشد که درطی تمرین و حضور مستمر اعضا در آموزشها و اردوها می باشد .
وی همچنین افزود : اعضای تیم دختران در مسابقات جانبی هفت سنگ و شب فرهنگی نیز موفق به کسب مقام اول شدند .
معاون جوانان استان بیان کرد : 344 مدرسه تحت پوشش طرح دادرس جمعیت هلال احمر که بیش از 10 هزار دانش آموز در مدارس با عنوان تیم های "دانش آموزان آماده در حوادث "آموزش و در مواقع لزوم در حوادث بکارگیری میگردند .


٠٨:٥٣ - سه شنبه ٨ مرداد ١٣٩٨    /    عدد : ١١٥٠٧٧    /    تعداد نمایش : ٧٨خروج