جمعه ٢٩ شهريور ١٣٩٨
با آغاز طرح تابستانه نجاتگران جمعیت هلال احمر گیلان با حضور در 41پایگاه امداد و نجات و نقاط خطر افرین ساحلی آماده ارایه خدمات امدادی به هموطنان و مسافرین می باشند .
 


  چاپ        ارسال به دوست

نجات 297 نفر از آسیب دیدگان حوادث توسط نجاتگران جمعیت هلال احمر گیلان

نجات 297 نفر از آسیب دیدگان حوادث توسط نجاتگران جمعیت هلال احمر گیلان

با آغاز طرح تابستانه تا امروز 323 حادثه به وقوع پیوسته که نجاتگران جمعیت هلال احمر ضمن ارایه خدمات امدادی به بیش از یک هزار حادثه دیده ، 297 نفر را نجات دادند .
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان گیلان
مهدی ولی پورافزود :از نیمه خرداد امسال با آغاز طرح تابستانه جمعیت هلال احمر گیلان 157 نجاتگر در 32پایگاه امداد و نجات موقت ، فصلی ، ثابت ،شعب و یک پایگاه امداد هوایی ، و 45 نجاتگر در 9 پایگاه ساحلی آماده ارایه خدمات به مردم و حادثه یدگان می باشند .
مدیر عامل هلال احمر گیلان بیان کرد : یک هزار و 302 نجاتگر با 309 دستگاه آمبولانس در حوادث مذکور حضور داشتند که طی آن 256 نفر از مصدومین با آمبولانس های هلال احمر به مراکز درمانی منتقل شدند .
وی در خصوص طرح ساحلی افزود : جمعیت هلال احمر در 9 شهرستان ساحلی دارای 9طرح و در هر طرح 5 نجاتگر (دو نجاتگر زن و سه نجاتگر مرد )از 8 صبح لغایت 8 شب آماده ارایه خدمات می باشد .
مهدی ولی پور همچنین گفت : یک دستگاه بالگرد ، یک تیم آنست و یک تیم واکنش سریع جمعیت هلال احمر استان نیز در صورت نیاز آماده ارایه خدمات به هموطنان می باشد .


٠٨:٥١ - سه شنبه ٨ مرداد ١٣٩٨    /    عدد : ١١٥٠٧٦    /    تعداد نمایش : ٥٨خروج