جمعه ٢٩ شهريور ١٣٩٨
با آغاز طرح تابستانه نجاتگران جمعیت هلال احمر گیلان با حضور در 41پایگاه امداد و نجات و نقاط خطر افرین ساحلی آماده ارایه خدمات امدادی به هموطنان و مسافرین می باشند .
 


  چاپ        ارسال به دوست

دوره آموزشی "اسکان اضطراری در شرایط بحرانی" ویژه خبرنگاران و عکاسان در مرکز آموزشی چاف لنگرود برگزار شد.

دوره آموزشی "اسکان اضطراری در شرایط بحرانی" ویژه خبرنگاران و عکاسان در مرکز آموزشی چاف لنگرود برگزار شد.

دوره آموزشی “اسکان اضطراری در شرایط بحرانی” در مرکز آموزشی چاف لنگرود با حضور خبرنگاران و عکاسان استان جهت ارتقایدانش امدادی آنان واطلاع رسانی سریع ، صحیح و دقیق نقش در حو.ادث و سوانح برگزار شد .
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان گیلان
رضا علیزاده مدیر روابط عمومی جمعیت هلال احمر ضمن خیر مقدم به اصحاب رسانه افزود:خبرنگاران و عکاسان با اطلاع رسانی دقیق و سریع می توانند علاوه بر آگاهی و افزایش اطلاعات افراد در جامعه از ایجاد بحران و شایعات مخرب جلوگیری کنند.
مدیر روابط عمومی جمعیت هلال احمر گیلان خاطرنشان کرد:طی چند سال گذشته هلال احمر گیلان با برگزاری دوره های آموزشی ویژه خبرنگاران تلاش می کند ضمن آشنایی خبرنگاران و عکاسان با شرایط بحرانی بتواند از حضور این قشر در مواقع ضروری استفاده کند.
وی با بیان اینکه این دوره آموزشی دوروزه و بصورت تئوری و عملی برگزار می شود ، تصریح کرد:خبرنگاران و عکاسان حاضر در این دوره آموزشی ضمن آموزش مباحث تئوری با نحوه چادرزنی و طراحی اردوگاه جهت اسکان افراد آسیب دیده از نزدیک آشنا شده و بصورت عملی تمرین می کنند.
علیزاده یادآورشد:به دلیل حادثه خیز بودن استان گیلان لازم است تا خبرنگاران و عکاسان مستعد و آشنا به مفاهیم بحران جهت حضور در حوادث آموزش ببینند.
وی گفت:برگزاری این دوره های آموزشی برای اصحاب رسانه مستمر است و خبرنگاران و عکاسان آموزش دیده در اولویت اعزام به مناطق حادثه دیده و دریافت خدمات قرار می گیرند.
لازم به ذکر است در این دوره آموزشی خبرنگاران و عکاسان علاوه بر آشنایی و آموزش مباحث بصورت تئوری ، بصورت عملی طراحی اردوگاه و نحوه چادرزنی را نیزتمرین کردند.


٠٩:٥٥ - شنبه ٥ مرداد ١٣٩٨    /    عدد : ١١٥٠٢٤    /    تعداد نمایش : ٧١خروج