جمعه ٢٩ شهريور ١٣٩٨
با آغاز طرح تابستانه نجاتگران جمعیت هلال احمر گیلان با حضور در 41پایگاه امداد و نجات و نقاط خطر افرین ساحلی آماده ارایه خدمات امدادی به هموطنان و مسافرین می باشند .
 


  چاپ        ارسال به دوست

ارسال چهارمین محموله از کمک های مردمی به مناطق سیل زده

ارسال چهارمین محموله از کمک های مردمی به مناطق سیل زده

مدیر عامل جمعیت هلال احمر گیلان گفت : چهارمین محموله کمک ها ی مردمی با مشارکت کمیته امداد ، سپاه قدس گیلان ، بهزیستی ، آستان قدس رضوی و استانداری گیلان و تعدادی از سازمانهای مردم نهاد شامل 30 کامیون اقلام زیستی و لوازم خانگی همزمان با سوم شعبان ، سالروز ولادت حضرت حسین ابن علی (ع) از مصلای رشت ارسال شد .
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر گیلان
مهدی ولی پور گفت :با آغاز بارندگی در استانهای شمالی ، لرستان، چهارمحال و بختیاری و خوزستان در سه مرحله کمک های مردمی شامل 120 تن کالا به ارزش یک میلیارد تومان به مناطق آسیب دیده ارسال شد .
وی افزود : سه تیم پزشکی به همراه یک فروند بالگرد جمعیت هلال احمر استان و دو قایق موتوری نیز به منطقه سیل زده اعزام شدند که چهارمین محموله نیزشامل 30 کامیون اقلام مورد نیاز هموطنان آسیب دیده از سیل به ارزش یک میلیارد تومان ارسال شد .
مدیر عامل هلال احمر گیلان با اشاره به جمع آوری کمک های مردمی به مبلغ یک میلیارد و 358 میلیون ریال توسط جمعیت هلال احمر استان گیلان جهت کمک به سیل زدگان بیان کرد : جمع آوری کمک های مردمی تا پایان شرایط بحرانی مناطق سیل زده در شعب و پایگاههای مستقر در میادین شهرها و خانه های هلال جمعیت هلال احمر ادامه دارد .
ولی پور با عنوان اینکه حدود 40 هزار خانوار در سیل اخیر بین 10 تا صد درصد منازل و لوازم خانگی شان آسیب دیده است گفت : این کمک ها جهت خرید لوازم خانگی و برخی ملزومات مورد نیاز دیگر برای آسیب دیده گان استفاده می شود .
مردم نیکوکار استان می توانند کمک های نقدی خود را از طریق شماره حساب 99999 نزد بانکهای سراسر کشور و یا از طریق تلفن همراه با گرفتن کد دستوری #112*780* به هموطنان سیل زده کمک نمایند .


١٤:٠٨ - سه شنبه ٢٠ فروردين ١٣٩٨    /    عدد : ١١٣٢٧٣    /    تعداد نمایش : ١٤٨٠خروج