جمعه ٢٩ شهريور ١٣٩٨
با آغاز طرح تابستانه نجاتگران جمعیت هلال احمر گیلان با حضور در 41پایگاه امداد و نجات و نقاط خطر افرین ساحلی آماده ارایه خدمات امدادی به هموطنان و مسافرین می باشند .
 


  چاپ        ارسال به دوست

جمعیت هلال احمر گیلان میزبان اردوهای دوستی سازمان جوانان

جمعیت هلال احمر گیلان میزبان اردوهای دوستی سازمان جوانان

مدیر عامل جمعیت هلال احمر گیلان گفت : 300 نفر از دبیران برتر کانونهای دانش آموزی دختر و پسر9 استان به منظور ترویج فرهنگ بشر دوستی در اردوی دوستی اردوگاه مهر بندر انزلی شرکت می کنند .
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان گیلان؛
مهدی ولی پور افزود : جمعیت هلال احمر با جذب و تربیت جوانان ، بر اساس برنامه 5 ساله اقدام به اجرای طرح بشر دوستی در میان اعضای کانونهای دانش آموزی مدارس جهت گسترش رفتارهای صحیح اجتماعی به ویژه صلح و دوستی و مهربانی می نماید .
وی تصریح کرد: در این اردوها دبیران فعال کانونهای دانش آموزی استانهای آذربایجان غربی و شرقی ، اردبیل ، زنجان ، کردستان ، قزوین ، قم ، البرز و گیلان در دو مرحله ، دختران از 16 لغایت 18 تیر و پسران 20 لغایت 22 تیر ماه پسران حضور دارند .
امید عظیمیان معاون جوانان جمعیت هلال احمر استان هدف از برگزاری این اردو ها را توانمند سازی دبیران منتخب کانونهای دانش آموزی ، افزایش نشاط و سلامت اجتماعی با ترویج کارگروهی ، ترویج فرهنگ صلح و دوستی با تکیه بر گفتگو ، ارتقای اعتماد به نفس اعضا عنوان کرد .
وی بیان کرد از هر استان یک تیم شامل 14 نفر از دبیران فعال کانون دانش آموزی به تفکیک دختر و پسر به مدت3 روز در این اردو حضور دارند که اهم برنامه های این اردو شامل ، بوم گردی ، کارگاههای خود مراقبتی ، و خلاقیت ، آشنایی بیشتر با جمعیت هلال احمر ، کوهپیمایی ، جنگل نوردی ، آموزش نقشه خوانی و جهت یابی( GPS)بازدید ازموزه دریایی ، بازدید از منطقه ویژه اقتصادی انزلی می باشد .


١٢:١٧ - يکشنبه ١٦ تير ١٣٩٨    /    عدد : ١١٤٧٤٣    /    تعداد نمایش : ٢٤٥خروج