جمعه ٢٩ شهريور ١٣٩٨
با آغاز طرح تابستانه نجاتگران جمعیت هلال احمر گیلان با حضور در 41پایگاه امداد و نجات و نقاط خطر افرین ساحلی آماده ارایه خدمات امدادی به هموطنان و مسافرین می باشند .
 


  چاپ        ارسال به دوست

مرحله استانی المپیاد دادرس جمعیت هلال احمر گیلان با برتری تیم های آستانه و رشت به پایان رسید

مرحله استانی المپیاد دادرس جمعیت هلال احمر گیلان با برتری تیم های آستانه و رشت به پایان رسید

مدیر عامل جمعیت هلال احمر گیلان گفت : هفتمین مرحله استانی المپیاد آماده "مهارت های امدادی دادرسان هلال احمر " با برتری تیم های دختران رشت و پسران آستانه اشرفیه به پایان رسید .
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر
مهدی ولی پور گفت : 476 دانش آموز منتخب از مرحله شهرستانی در قالب 34 تیم دختر و پسر در دو روز متوالی در اردوگاه مهرانزلی با هم به رقابت پرداختند .
وی افزود : دانش آموزان ضمن حضور در آزمون های عملی ارزیابی کنترل علایم حیاتی قلبی و ریوی ، خون ریزی، پانسمان و بانداژ ، شکستگی و آتل بندی ، اسکان اضطراری ، پناه گیری و خروج امن ، اطفاء حریق ، و حمل مصدوم شرکت کردند که در تیم دختران شهرستانهای رشت ، لنگرود و آستانه اشرفیه و تیم پسران شهرستانهای آستانه اشرفیه ، لنگرود و شفت به ترتیب اول تا سوم شدند .
ولی پور بیان کرد : در این مرحله تیم اول هر گروه پسران و دختران به مسابقات کشوری حضور می یابند .
امید عظیمیان معاون جوانان هلال احمر استان گفت :ضمن تجلیل از تیم اول تا سوم از تیم برتر اخلاق در گروه دختران لاهیجان و پسران تالش نیز در قالب "تیم بشر دوستی " تقدیر شده و جوایزی اهدا شد .
معاون جوانان استان بیان کرد : 344 مدرسه تحت پوشش طرح دادرس جمعیت هلال احمر که بیش از 10 هزار دانش آموز در مدارس با عنوان تیم های "دانش آموزان آماده در حوادث "آموزش و در مواقع لزوم در حوادث بکارگیری میگردند .

٠٩:٠٢ - پنج شنبه ١٣ تير ١٣٩٨    /    عدد : ١١٤٧٠٦    /    تعداد نمایش : ٢٣٠خروج