جمعه ٢٩ شهريور ١٣٩٨
با آغاز طرح تابستانه نجاتگران جمعیت هلال احمر گیلان با حضور در 41پایگاه امداد و نجات و نقاط خطر افرین ساحلی آماده ارایه خدمات امدادی به هموطنان و مسافرین می باشند .
 


  چاپ        ارسال به دوست

نجات 346 نفر توسط نجاتگران هلال احمر گیلان

نجات 346 نفر توسط نجاتگران هلال احمر گیلان

نجاتگران هلال احمر گیلان از آغاز سال تاکنون با حضور در 401 مورد حادثه به وقوع پیوسته ضمن ارایه خدمات به 2 هزار حادثه دیده 346 نفر را از مرگ نجات دادند .
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان گیلان
مهدی ولی پوربا اشاره به اینکه بیشترین حوادثی که نجاتگران د ر آن حضور داشتند حوادث ترافیکی بوده افزود : 723 حادثه دیده جاده ای ،62 نفر برف و کولاک ،62 نفر حوادث کوهستان 43 نفر حوادث دریایی و بقیه حوادث از جمله حوادث شهری و رانش زمین بود .
وی بیان کرد : 342 نفر از آسیب دیده گان توسط جمعیت هلال احمر نجات یافتند که 298 نفر توسط آمبولانس های جمعیت به مراکز درمانی و مابقی نیز به جهت عدم شدت آسیب در محل حادثه خدمات لازم را دریافت نمودند .
سیاوش غلامی معاونت امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت : دو هزار و 220 نفر نیروی عملیاتی در قالب 522 تیم در این حوادث حضور داشتند .
وی افزود : درطرح تابستانه جمعیت هلال احمر 32پایگاه امداد و نجات موقت ، فصلی ، ثابت ،شعب و یک پایگاه امداد هوایی ، با حضور 157 نجاتگر با 43 دستگاه خودروی امدادی شامل ست نجات ، آمبولانس و موتور سیکلت به صورت شبانه روزی در حالت آماده باش می باشند .
غلامی گفت : یک دستگاه بالگرد ، یک تیم آنست و یک تیم واکنش سریع جمعیت هلال احمر استان نیز در صورت نیاز آماده ارایه خدمات به هموطنان می باشد .


١٣:٠٣ - دوشنبه ١٠ تير ١٣٩٨    /    عدد : ١١٤٦٥١    /    تعداد نمایش : ٢٥٨خروج