جمعيت هلال احمر استان گيلان

چهارشنبه 19 مرداد 1401
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان خبر داد:

کشف جوان مغروق ۲۳ ساله در رودخانه سیاهرود توسط عوامل امدادی جمعیت هلال احمر

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان گفت: گاهی برخی از افراد، بدون توجه به این علائم، اقدام به شنا کردن می‌کنند، که در برخی از مواقع این بی‌احتیاطی منجر به یک حادثه تلخ برای خانواده‌ها می‌شود.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان گیلان؛ سیاوش غلامی مدیرعامل جمعیت هلال احمر گیلان از پیدا شدن پیکر مغروق ۲۳ ساله توسط عوامل امدادی جمعیت هلال احمر خبر داد

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان با اعلام این خبر گفت: روز جاری مورخ ۲۵ خرداد ساعت: ۱۲:۴۵ گزارشی از سوی اورژانس مبنی بر غرق شدن مرد جوان ۲۳ ساله در محور رشت به رودبار، منطقه سیاهرود، روستای رشته رود به مرکز کنترل و هماهنگی عملیات جمعیت هلال احمر استان گیلان اعلام شد.

غلامی با اشاره به اعزام عوامل امدادی به منطقه مورد نظر افزود: با همت رئیس هلال احمر شهرستان رودبار، بلافاصله عوامل امدادی جمعیت هلال احمر از پایگاه شهید آقایی رودبار به محل وقوع حادثه اعزام شدند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان اظهار داشت: پس از دو ساعت جستجو در رودخانه سیاهرود با شریان آب شدید، عوامل امدادی جمعیت هلال احمر پیکر جوان ۲۳ ساله را از عمق آب کشف و جهت بررسی های بیشتر پزشکی به اورژانس تحویل دادند.

غلامی به نصب علائم اخطار و هشدار و نصب تابلو در این مناطق به خصوص حاشیه رودخانه‌های که پرتردد و گردشگرپذیر است، اشاره کرد و گفت: گاهی برخی از افراد، بدون توجه به این علائم، اقدام به شنا کردن می‌کنند، که در برخی از مواقع این بی‌احتیاطی منجر به یک حادثه تلخ برای خانواده‌ها می‌شود.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان با اشاره به پاسخگویی شبانه روزی ندای امداد، خاطرنشان کرد: تلفن ۱۱۲(ندای امداد) بصورت شبانه روز، آماده دریافت گزارشات حوادث احتمالی از سوی مردم می باشد.انتهای پیام/

کلمات کلیدی
admin 0
تهیه کننده:

admin 0

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *