جمعيت هلال احمر استان گيلان

چهارشنبه 19 مرداد 1401
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان خبر داد:

پوشش امدادی مراسم نماز عید فطر در استان گیلان

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان گفت: مراسم نماز عید سعید فطر در سراسر استان به صورت ویژه پوشش امدادی داده شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان گیلان؛ سیاوش غلامی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان گفت: از آنجا که نماز عید سعید فطر به صورت گسترده و در مصلاها ، مساجد و خیابان ها با حضور انبوه مسلمانان برگزار شد، در مکان های برگزاری نماز نیروهای امداد و نجات هلال احمر به صورت ویژه متمرکز بودند تا در صورت نیاز اقدام به خدمات امدادی کنند

 

غلامی افزود: با توجه به تراکم بالای جمعیت در مصلی رشت، علاوه بر حضور نیروی امداد و نجات، نسبت به تبلیغات محیطی طرح رفیق خوشبخت ما و پویش چلچراغ در نماز عید فطر در سراسر استان نیز اقدام شد.

 

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان همچنین با اشاره به تعطیلات همزمان با عید فطر نیز گفت: از آنجا که چند روز متوالی مردم اقدام به مسافرت خواهند کرد به همه پایگاه های ثابت، سیار و موقت در سراسر استان گیلان برای خدمات امدادی اعلام آماده باش کرده ایم.

 

غلامی اظهار داشت: عوامل امدادی جمعیت هلال احمر در محورهای مواصلاتی مناطق حادثه خیز یا پرحادثه افزایش پیدا می کند تا در کنار پلیس راه، سازمان راهداری و اورژانس به هموطنان در صورت نیاز خدمات امدادی ارائه کنند.

 

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان همچنین از هموطنان خواست در سفرها نکات ایمنی را برای مسافرتی بهتر و مطمئن تر رعایت کنند و در صورت لزوم با شماره تلفن ۱۱۲ تماس بگیرند.

 

 

 

انتهای پیام/

کلمات کلیدی
admin 0
تهیه کننده:

admin 0

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *