جمعيت هلال احمر استان گيلان

سه شنبه 27 اردیبهشت 1401
همزمان در ایام ماه مبارک رمضان صورت گرفت؛

توزیع بسته های معیشتی توسط خانه هلال کماکل پیربازار/تجلیل از اعضای خانه هلال کماکل پیربازار رشت

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان گفت: با توجه به اینکه گیلان جزء ۵ استان حادثه خیز کشور است، ایجاد خانه‌های هلال در مناطق مختلف استان ضروری است تا در زمان حادثه، با استفاده از نیرو‌های آموزش دیده محلی، میزان آسیب دیدگی به افراد کاهش یابد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان گیلان؛ همزمان در ایام ماه مبارک رمضان، مراسم توزیع بسته های معیشتی توسط خانه هلال کماکل پیربازار برگزار شد

سیاوش غلامی، مدیرعامل جمعیت هلال احمر گیلان در این مراسم گفت: تاکنون ۴۴۴ خانه هلال در مراکز دهستان‌ها و روستا‌های استان افتتاح شده است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان، ساماندهی و آموزش داوطلبان، ارائه آموزش‌های عمومی به مردم و ایجاد آمادگی در زمان وقوع حوادث را از اهداف راه اندازی خانه‌های هلال در گیلان اعلام کرد.

غلامی اظهار کرد: با توجه به اینکه گیلان جزء ۵ استان حادثه خیز کشور است، ایجاد خانه‌های هلال در مناطق مختلف استان ضروری است تا در زمان حادثه، با استفاده از نیرو‌های آموزش دیده محلی، میزان آسیب دیدگی به افراد کاهش یابد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان همچنین به ضرورت راه اندازی بانک امانات پزشکی خانه هلال این روستا، اشاره کرد و گفت: این حرکت خیرخواهانه که با هدف ترویج فرهنگ نوع‌دوستی و همدلی انجام می‌شود و همچنین فرصت مناسبی است که خیرین ضمن همدلی و همراهی با اهدای کمک‌های خود بخشی از آلام بیماران نیازمند را برطرف می کنند.

سیاوش غلامی اظهار داشت: بانک‌ امانات تجهیزات پزشکی نقش بسزایی در رفع نیازهای پزشکی مردم به ویژه نیازمندان دارد و خیران، نیکوکاران و اقشار مختلف مردم که تمایل دارند برای مساعدت به بیماران نقش داشته باشند می توانند کمک‌های خود را به بانک امانات تجهیزات پزشکی این جمعیت برای حمایت از بیماران اهدا کنند.

شایان ذکر است؛ در انتهای مراسم مذکور، با حضور مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان از اعضای خانه هلال کماکل پیربازار رشت تقدیر شد.

گفتنیست: ۵۲ بسته معیشتی هرکدام به ارزش ۴ میلیون ریال، بین افراد کم برخوردار و نیازمند منطقه کماکل پیربازار توزیع شد.

کلمات کلیدی
admin 0
تهیه کننده:

admin 0

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *