جمعيت هلال احمر استان گيلان

دوشنبه 11 مرداد 1400
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان خبر داد:

برخورد کامیون با سواری پراید در محور آستارا به اردبیل ۶ مصدوم برجای گذاشت

مدیرعامل جمعیت هلال احمر گیلان، با بیان اینکه حادثه مذکور ۶ مصدوم بر جای گذاشت، گفت: یکی از مصدومین توسط امدادگران هلال احمر پس از رها سازی به مراکز درمانی و ۵ مصدوم دیگر نیز توسط عوامل اورژانس به مراکز درمانی استان انتقال پیدا کرد.

 
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان گیلان؛ سیاوش غلامی مدیرعامل جمعیت هلال احمر گیلان از برخورد یک دستگاه کامیون با پراید در محور آستارا خبر داد
 
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان ضمن اشاره به اعلام وقوع این حادثه گفت: در ساعت ۰۵:۰۰ بامداد روز جاری مورخ ۱۴ تیر ماه، گزارش برخورد یک دستگاه کامیون با سواری پراید به مرکز کنترل عملیات و هماهنگی جمعیت هلال احمر استان گیلان اعلام شد.
 
غلامی با اشاره به اعزام نیروهای امدادی جمعیت هلال احمر استان به محل وقوع حادثه در سریع ترین زمان، افزود: امدادگران به محض اطلاع از رخ دادن حادثه مذکور که در محور آستارا به اردبیل منطقه بهارستان، در محل حاضر شدند و اقدام به عملیات امدادی کردند.
 
مدیرعامل جمعیت هلال احمر گیلان، با بیان اینکه حادثه مذکور ۶ مصدوم بر جای گذاشت، یادآور شد: یکی از مصدومین توسط امدادگران هلال احمر پس از رها سازی به مراکز درمانی و ۵ مصدوم دیگر نیز  توسط عوامل اورژانس به مراکز درمانی استان انتقال پیدا کرد.
 
سیاوش غلامی اضافه کرد: مردم برای گزارش حوادث می توانند به صورت شبانه روزی با تلفن ۱۱۲ ندای امداد هلال احمر تماس بگیرند.
 
 
 
انتهای پیام/
کلمات کلیدی
admin 0
تهیه کننده:

admin 0

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *