جمعيت هلال احمر استان گيلان

سه شنبه 12 مرداد 1400
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان خبر داد:

امدادرسانی عوامل امدادی جمعیت هلال احمر به مصدومین حادثه برخورد یک دستگاه خودروی سواری ال ۹۰ با دو خودروی پژو ۲۰۶ و زانتیا در محور رودبار به لوشان

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان گفت: امدادگران به محض اطلاع از رخ دادن حادثه مذکور در کمتر از ۱۰ دقیقه در محل حاضر شدند و اقدام به عملیات امداد و نجات کردند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان گیلان؛ سیاوش غلامی مدیرعامل جمعیت هلال احمر گیلان از برخورد یک خودروی سواری ال ۹۰ با دو خودروی پژو ۲۰۶ و زانتیا خبر داد و گفت: این تصادف عصر امروز در محور رودبار به لوشان پل پاپنار رخ داد.
 
غلامی با اشاره به اعزام نیروهای امدادی جمعیت هلال احمر استان به محل وقوع حادثه، افزود: امدادگران به محض اطلاع از رخ دادن حادثه مذکور در کمتر از ۱۰ دقیقه در محل حاضر شدند و اقدام به عملیات امداد و نجات کردند.
 
مدیرعامل جمعیت هلال احمر گیلان، زمان شروع عملیات امدادی را ۱۸:۳۴ و زمان پایان عملیات را ۲۱:۰۲ دانست و اضافه کرد: این حادثه ۹ مصدوم داشت که چهار مصدوم توسط نیروهای هلال احمر به مرکز درمانی منتقل شدند.
 
غلامی، همچنین از انتقال پنج مصدوم دیگر این حادثه توسط اورژانس ۱۱۵ خبر داد و گفت: پایگاه جمعیت هلال احمر واقع در محور جمال آباد رودبار کار امدادرسانی به حادثه دیدگان را انجام دادند.
 
سیاوش غلامی اضافه کرد: مردم برای گزارش حوادث می توانند به صورت شبانه روزی با تلفن ۱۱۲ ندای امداد هلال احمر تماس بگیرند.
 
 
 
انتهای پیام/
کلمات کلیدی
admin 0
تهیه کننده:

admin 0

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *