جمعيت هلال احمر استان گيلان

چهارشنبه 19 مرداد 1401
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان خبر داد:

پوشش امدادی نوار ساحلی دریای خزر در راستای تعطیلات کشور

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان گفت: در تعطیلات سه روزه آتی جمعیت هلال‌احمر با آماده باش کلیه پایگاه های امداد و نجات در سطح استان بصورت ۲۴ ساعته برای حوادث ترافیکی و همچنین گشت زنی و پوشش امدادی نوار ساحلی جهت کمک رسانی آماده می باشند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان گیلان؛ سیاوش غلامی مدیرعامل جمعیت هلال احمر گیلان از آمادگی جمعیت گیلان برای ارایه خدمات امدادی به هموطنان در محدوده ساحلی دریای خزر، مراسم های سوگواری رحلت امام خمینی ره، گرامیداشت شهدای پانزده خرداد با آماده باش کلیه نجاتگران و پایگاه های امداد و نجات خبر داد

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان با اعلام این خبر گفت: جمعیت احمر استان گیلان با آمادگی ۴۴ پایگاه امداد و نجات و با حضور نجاتگران و کارکنان هلال احمر گیلان در ایام تعطیلات چند روز آتی به مردم و مسافران گرامی خدمات رسانی خواهد کرد.

غلامی با بیان اینکه ۲۵۰ نجاتگر این جمعیت با تمام توان و تجهیزات آماده ارایه خدمات به هموطنان هستند، افزود: ضمن لغو کلیه مرخصی های کارکنان و با حضور اعضا، نجاتگران و پرسنل هلال‌احمر در مراسم های مذکور نسبت به ارایه خدمات امدادی با استقرار آمبولانس در سراسر استان به سوگواران و مسافران اقدام می کند‌‌.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر گیلان اظهار داشت: در تعطیلات سه روزه آتی جمعیت هلال‌احمر با آماده باش کلیه پایگاه های امداد و نجات در سطح استان بصورت ۲۴ ساعته برای حوادث ترافیکی و همچنین گشت زنی و پوشش امدادی نوار ساحلی  جهت کمک رسانی آماده می باشند.

سیاوش غلامی در انتها افزود: ندای امداد(۱۱۲) بصورت ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی به حوادث احتمالی از سوی هموطنان گرامی می باشد.انتهای پیام/

کلمات کلیدی
admin 0
تهیه کننده:

admin 0

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *