جمعيت هلال احمر استان گيلان

چهارشنبه 19 مرداد 1401
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان گفت:

در نشست شورای عالی جمعیت با مجوز فعالیت شعبه هلال احمر خمام موافقت شد

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان گفت: با دستور رئیس جمعیت هلال احمر جهت راه اندازی شعبه خمام و پیگیری مسئولان و در اختیار قرار دادن امکانات و نیروی انسانی این شعبه افتتاح و در راستای خدمت رسانی به مردم خواهد بود.

به گزارش عمومی جمعیت هلال احمر استان گیلان؛ سیاوش غلامی هلال احمر گیلان از موافقت مجوز شعبه هلال احمر شهرستان خمام خبر داد

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان با اعلام این خبر گفت: با توجه به تراکم جمعیت در استان گیلان و پهنه های حادثه خیز این استان، جمعیت هلال احمر علاوه بر آموزش و پیشگیری، برای مقابله با حوادث و بلایا نیازمند توسعه و افزایش ساختار و تشکیلات است و افزایش شعبه در بسیاری از مناطق ضروری است.

سیاوش غلامی افزود: با دستور رئیس جمعیت هلال احمر جهت راه اندازی شعبه خمام و پیگیری مسئولان و در اختیار قرار دادن امکانات و نیروی انسانی این شعبه افتتاح و در راستای خدمت رسانی به مردم خواهد بود.

مدیرعامل هلال احمر گیلان اظهار داشت: پیش از این در شهر خمام نمایندگی هلال احمر دایر بود، اما با افتتاح این شعبه آمادگی جمعیت هلال احمر برای مقابله با حوادث و بلایا به طور چشمگیری در مرکز استان افزایش می‌یابد.

بر اساس این گزارش: پیرو مصوبه اخیر شورای عالی هلال احمر و با موافقت ارکان جمعیت جهت تسریع در راه اندازی شعبه خمام در استان گیلان، با مجوز هفدهمین شعبه هلال احمر این استان (خمام) موافقت شد.

شهر خمام مرکز شهرستان خمام است که در تاریخ یازدهم آبان ۱۳۹۹ طبق مصوّبه هیئت وزیران از بخش به شهرستان ارتقا یافت، جمعیت شهر خمام ۲۰٬۸۹۷ نفر و جمعیت شهرستان خمام ۵۴٬۸۶۰ نفر است.انتهای پیام/

کلمات کلیدی
admin 0
تهیه کننده:

admin 0

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *