جمعيت هلال احمر استان گيلان

چهارشنبه 19 مرداد 1401
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان گفت:

تشریح اقدامات جمعیت هلال احمر استان گیلان همزمان با بارش برف شب گذشته

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان گفت: تلفن ۱۱۲( ندای امداد) به صورت شبانه روز، آماده دریافت گزارشات حوادث احتمالی از سوی مردم است.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان گیلان؛ سیاوش غلامی مدیرعامل جمعیت هلال احمر گیلان گفت: با اعلام هواشناسی مبنی بر بارش برف و باران، نیروهای امدادی در تمامی محورهای کوهستانی و برف‌خیز گیلان حاضر بوده و همچنان در حال خدمت رسانی به مردم هستند.

غلامی با اشاره به گرفتار شدن تعداد زیادی از خودروها در محورهای کوهستانی گیلان گفت: در پی بارش برف شب گذشته در مسیر آستارا به اردبیل منطقه آق چای، تعداد ۱۰ خودرو به دلیل نداشتن زنجیر چرخ در جاده‌ها متوقف شدند که با اطلاع‌رسانی مرکز کنترل و هماهنگی عملیات استان، عوامل امدادی جمعیت هلال احمر به مناطق مذکور اعزام و نسبت به امدادرسانی آن ها اقدام کردند.

مدیرعامل هلال احمر گیلان همچنین به واژگونی یک دستگاه خودروی سواری در شب گذشته اشاره کرد و گفت: روز جاری ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ ساعت: ۰۵:۴۴ در محور فومن به ماسوله گزارشی مبنی بر واژگونی یک دستگاه خودروی سواری به مرکز کنترل و هماهنگی عملیات جمعیت هلال احمر استان گیلان واصل شد و بلافاصله پس از دریافت گزارش حادثه عوامل امدادی جمعیت هلال احمر به محل وقوع حادثه اعزام شدند و اقدامات لازم را بر روی تنها مصدوم این حادثه انجام دادند.

سیاوش غلامی همچنین به انتقال یک زائو توسط عوامل امدادی جمعیت هلال احمر خبر داد و گفت: در ساعت: ۰۰:۱۹ بامداد روز جاری گزارشی مبنی بر درد زایمان یک بانو‌ در منطقه کجید املش به مرکز کنترل و هماهنگی عملیات جمعیت هلال احمر اعلام شد، بلافاصله عوامل امدادی جمعیت هلال احمر به محل وقوع حادثه اعزام و فرد مورد نظر را به مراکز درمانی منتقل کردند.

غلامی با اشاره به پاسخگویی شبانه روزی ندای امداد، گفت: تلفن ۱۱۲( ندای امداد) به صورت شبانه روز، آماده دریافت گزارشات حوادث احتمالی از سوی مردم است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان با تأکید بر ضرورت توجه شهروندان به هشدارهای اعلام شده از سوی سازمان هواشناسی و سایر دستگاه، اظهار کرد: هموطنان و مسافرین برای ایمنی بیشتر به هشدارهای پلیس، راهداری و جمعیت هلال احمر توجه کنند.

کلمات کلیدی
admin 0
تهیه کننده:

admin 0

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *