جمعيت هلال احمر استان گيلان

پنجشنبه ، 15 خرداد 1399

متن نامه مهدی ولی پور خطاب به کارکنان و اعضای داوطلب هلال احمر

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان گیلان؛ مهدی ولی پور مدیرعامل سابق جمعیت هلال احمر استان و سرپرست سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر طی نامه ای ضمن طلب حلالیت از همگی، طی چهار سال همراهی، همکاری و تلاش جهت پیشبرد اهداف والای جمعیت از تمامی کارکنان و داوطلبان و امدادگران و نجاتگران تقدیر و تشکر نمود. متن نامه ایشان خطاب به کارکنان و اعضای داوطلب به شرح ذیل می باشد.
 
"بسم الله الرحمن الرحیم"
 
وقلْ ربّ أدْخلْني مدْخل صدْقٍ وأخْرجْني مخْرج صدْقٍ واجْعلْ لي منْ لدنْك سلْطانًا نصيرًا ﴿ اسراء،۸۰﴾
با سلام و درود بیکران به روح پر فتوح امام راحل و شهدای انقلاب، به ویژه شهدای امدادگر جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران و علی الخصوص ۱۸ شهید گلگون امدادگر هلال احمر استان گیلان، موجب خورسندی است که در پایان چهارمین سال ماموریتم در استان گیلان، در سایه الطاف خداوند متعال و همدلی و همکاری جمعی مدیران همراه و قاطبه همکاران پرتلاش، داوطلبان مهربان و جوانان پرشور عضو جمعیت و همچنین امدادگران و نجاتگران سخت کوش و بی ادعای هلال احمر استان، بار دیگر توفیق خدمتگزاری به نظام مقدس جمهوری اسلامی فراهم گردید و در کنار هم توانستیم تمامی قولهایی که به مردم خونگرم و شایسته گیلان داده شده بود را به ویژه در راستای تقویت و توسعه زیرساختهای پاسخ به حوادث و سوانح و نیز خدمات درمانی، توانبخشی و دارویی، پس از سالیان متمادی، جامه عمل پوشانده و در آخرین روزهای ماه مبارک رمضان، با افتخار و خیالی آسوده و وجدانی آرام، از جمع همقطاران خوبم در استان جدا شوم و موجب شعف بیشتر بخاطر اینکه سکان هدایت جمعیت هلال احمر استان به دست یکی دیگر از همکاران توانا و با تدبیر و البته بومی استان سپرده شد تا با مدد از نیروی جوانی و حمایت مسئولین محترم ستادی جمعیت و استان، بار این مسئولیت خطیر و ادامه خدمت بی منت به مردم شریف گیلان را بر عهده گیرند،
به سهم خود از همراهی مدیران ارشد وقت و فعلی جمعیت هلال احمر کشور به ویژه روسای محترم وقت جمعیت و حمایت جناب دکتر همتی رییس محترم فعلی جمعیت، مسئولین ارشد استان بخصوص استانداران محترم قبلی و جناب دکتر زارع استاندار محترم فعلی گیلان، نمایندگان محترم‌ استان در مجلس شورای اسلامی، اعضای محترم شوراهای اجرایی در شعب هلال در شهرستان ها، روسای محترم شعب جمعیت در استان، اعضای محترم شورای معاونین هلال احمر استان، اعضای محترم هیات مدیره خوب و همراه جمعیت هلال احمر استان، همه همکاران، داوطلبان، اعضا و امدادگران عزیزی که در سختیها، فراز و نشیبها و حوادث و سوانح گوناگون در کنار ما بودند، از صمیم قلبم سپاسگزاری می نمایم. همچنین لازم می دانم به‌نمایندگی از خانواده بزرگ هلال احمر از حمایت بی دریغ، صادقانه و دلسوزانه جناب دکتر نوبخت، معاون محترم رییس جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه کشور بابت مساعدت در تخصیص اعتبارات مناسب و به موقع به منظور رفع بسیاری از تنگناهای هلال احمر استان صمیمانه تقدیر و تشکر نمایم. یقینا در نحوه عملکرد بنده و همکارانم، بهترین قاضی و داور، دید و نظر مردم خوب استان هستند و تاریخ و آیندگان گواه خواهند بود.
 
در ۴ سال گذشته بهترین یادگاری که همواره با خود خواهم داشت، افتخار آشنایی با دوستانی جدید و افتخار خدمت به مردم خوش طینت دیار مادری بود و علی رغم برخی ناملایمات ناشی از دسترنج عده ای خاص، تا پای جان و در هر مکان و زمان و مسئولیت دیگری، خدمت به این مردم شریف و پاک نهاد را وظیفه و افتخار خود دانسته و خواهم دانست.
در واپسین روزهای پایانی آخرین رمضان قرن حاضر، به خود یادآوری می کنم که چه خوب است این آخرین ماه رمضان قرن را دریابیم و برای هم دعای خیر کنیم. زمان به سادگی در گذر است و فرصت ها می سوزند. قدر یکدیگر را بدانیم. ببخشیم تا بخشیده شویم. کینه ها، عداوت ها، کدورتها را از پستوی دل خارج کنیم. شفاف و زلال شویم. خود را بیش از پیش به خدا نزدیک ‌کنیم. قدر یکدیگر را بدانیم. این ‌ماه مبارک را در حالی به اتمام می رسانیم که بسیاری از ما، عزیزان و دوستان و نزدیکانی را در کنارمان نداریم. عمر بس کوتاه است و راه بس دشوار و هیچ لذتی جز انسانیت و نیکی به همنوع و تقرب به درگاه حضرت حق و راستی و درستی، ماندگار و راهگشا نخواهد بود. 
روز و روزگار بر همه عزیزان به تندرستی و خوشی باد.
ضمن التماس دعا و آرزوی قبولی عبادات و طاعات همگی، درخواست حلالیت بابت قصور و کوتاهی های احتمالی از مسئولین و مردم شریف، تمنای بنده است.
با تقدیم احترام/مهدی ولی پور
کلمات کلیدی
admin 0
تهیه کننده:

admin 0

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *